Spor En Düşük Yatırım Miktarı Konusunda

Spor en düşük yatırım miktarı konusunda bir belirleme yapmıştır. Bu belirleme kapsamında hareket etmeniz gerekecektir. Yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi, burada göreceğiniz rakamların altında herhangi bir değeri yazmanız durumunda, finansal departman buna onay vermeyecektir. Papara yöntemi ile en az 20 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz, havale yöntemi ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz, cepbank yöntemi ile en az 50 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz, ecopayz yöntemi ile en az 20 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Spor para yatırma işlemi, hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Spor yatırım süresi yönünde bir inceleme yaptığınızda, sistem bazında farklı uygulamaları görebilirsiniz. Papara ile trendbet para yatırma, havale ile para yatırma, EFT ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma işlemleri 5 dakika ile 10 dakika aralığında tamamlanmaktadır. Cepbank ile para yatırma işleminin tamamlanması süresinin ise, 30 dakika ile 45 dakika aralığında olduğu görülmektedir.

Spor yeni giriş adresi yayınlanmıştır. Artık Türkiye ip adresleri ile Spor sitesini, yeni giriş adresi üzerinden kullanmanız gerekecektir. Bir önceki adresi yazdığınızdan problem ile karşılaşacaksınız. Ekranlara baktığınızda, teknik hata kodunu göreceksiniz, ekranlara baktığınızda böyle bir sayfa bulunamadı gibi bir yazı ile karşılaşacaksınız, ekranlara baktığınızda BTK yani bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile sitenin kapatıldığına dair bir yazı göreceksiniz. Ancak, Spor sitesi faaliyetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kapatıldığı, engellendiği, erişim engelleme kararının verildiği doğrudur. Fakat müşteri hizmetleri tarafından verilen tepki ile birlikte, Türkiye piyasasına yeniden yeni giriş adresi ile hızlı bir giriş yapmıştır. Süreç sadece ve sadece birkaç dakika olarak tanımlanabilir.

Spor yeni giriş adresinde futboller değişti mi? Futbol sağlayıcı şirketlerinde yapılan bir güncelleme ya da değişim bulunmamaktadır. Spor futbolleri ve canlı futboller ile aynı yazılım şirketi dahilinde, yani servis sağlayıcı şirketi dahilinde hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Aylık en az 60.000 farklı canlı futbol seçeneği sunulmaktadır. Aylık en az 200.000 farklı spor futbol seçeneği sunulmaktadır. 40’dan fazla seçenek spor futbollerinde, 15’ten fazla spor dalı ise, canlı futbol seçeneklerinde günlük olarak kullanılmaktadır. Yüksek futbol oranı verilmeye devam edilmektedir. Futbollere sağlanan promosyon desteğinin de kesintisiz bir şekilde sürdürüldüğü görülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*